Crimea Beach Party
від Saint Javelin

Як з’явився
Saint Javelin

Saint Javelin — це соціальне підприємство, створене Крістіаном Борисом, канадцем, який працював журналістом в Україні з 2014 по 2019 роки. Все почалося як спроба однієї людини зібрати 500 доларів на підтримку України перед загрозою повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року.

Через рік команда, яка зросла до 15 осіб, продала понад 200 000 продуктів і пожертвувала понад 2 мільйони доларів Україні, оскільки країна продовжує боротися з агресією росії.

Про проєкт
Crimea Beach Party

Навесні 2023 року команда Saint Javelin звернулася до нас, як українського виробника пледів, щоб разом створити нову модель для благодійного онлайн стору. Saint Javelin готували особливу колекцію айтемів, об’єднаних тематикою Криму. Так з’явився особливий плед Crimea Ukraine, покликаний привернути увагу міжнародної спільноти до того, що він був, є та завжди буде українським.

Пледи Crimea. Фото Saint Javelin

Благодійна мета
колекції

Всі ми віримо, що одного дня Збройні Сили України звільнять Крим від окупантів. Тому колекція, присвячена тематиці півострова, неодмінно мала на меті підтримку українських сил оборони. Частина прибутку з продажів пледів Saint Javelin передав армії. Весь лімітований тираж пледів наразі солд аут.

Updating…
  • Немає товарів у кошику.
Cart