Пледи, що обіймають
теплом регіонів України

Як з’явилась ідея

Взимку 2023 року агенція соціальних проєктів та онлайн-медіа Platfor.ma випустила благодійну колекцію светрів і шарфів «Україна», що оспівує красу українських регіонів. Тоді ж ми у Woolkrafts закохалися у проєкт і запропонували перетворити чудові дизайни на затишні пледи.

«Від початку повномасштабного вторгнення ми в Woolkrafts надавали перевагу створенню пледів, дизайн яких має особливе значення або є носієм певного важливого меседжу. Тож, коли ми побачили благодійну колекцію Platfor.ma, то вирішили разом масштабувати цей проєкт. Так з’явилася особлива зворушлива спільна колекція»

Милі серцю пейзажі

Лімітована серія пледів нараховувала 14 пледів із зображенням найрідніших українських ландшафтів. Над дизайнами працювала арт-директорка «Платорма» Валерія Городчаніна. Серед них — карпатські полонини і терикони Донбасу, степи Таврії і поля Поділля, ліси Сіверщини і гори Криму. Щоб кожен та кожна неодмінно знайшли свій улюблений куточок України.

Благодійна мета

У проєкті поєдналося бажання допомагати та творчий підхід до вʼязаних речей, а це — на 100% резонує з нашими цінностями та підходом. Якби у нас була така фізична можливість, ми б обійняли всю Україну, бо ну ду-у-уже любимо. Ця колаба для нас ще й про те, як Україна обіймає нас, прямо як улюблений затишний плед.

Та найбільше всю команду надихнула важлива мета проєкту — підтримати Національний реабілітаційний центр «Незламні» й долучитися до збору коштів на біонічні протези для наших військових і людей, що постраждали від воєнних дій.

Загалом завдяки продажу пледів «Україна» вдалося акумулювати та передати «Незламним» понад 550 тисяч гривень, які вже допомогли військовим відновитися.

Наразі ініціативу завершено і ми неймовірно вдячні всім, хто долучився до проєкту та тепер має особивий лімітований плед з нашої спільної колекції.

Updating…
  • Немає товарів у кошику.
Cart