Плед Levitate
Waone х Woolkrafts

Art as a form of charity

Навесні 2022-го Waone Interesni Kazki запропонував втілити один зі своїх творів у дизайні пледу, а частину коштів від продажів спрямувати на підтримку Збройних Сил України.

Ми одразу ж підтримали цю ідею, адже стався метч — поєднався арт і добра справа. Відтак, завдяки продажам лімітованого тиражу пледів вдалося зібрати й передати на потреби військових на харківському напрямку понад 60 000 гривень.

Ілюстрація,
що ожила на пледі

Робота українського митця Waone Interesni Kazki (чиї мурали можна знайти у Франції, Польщі, Німеччині, Іспанії, Канаді та багатьох інших країнах світу) втілилася у форматі пледу. Це дійсно колекційний екземпляр, який ми виготовили у лімітованій кількості. Та ним можна не лише милуватися, а й укриватися. Якраз той випадок, коли мистецтво стає буквально ближчим та інтегрується у щоденний побут.

Левітуюча
людина

Які сенси закладені у ілюстрації? Waone розповів, що зобразив левітуючу людину, яка при цьому міцно тримається руками за ґрунт. Зображення символізує нерозривний зв’язок мрійливої душі та дещо приземленого тіла.

Як бачиш, це дійсно виняткова річ з глибоким філософським сенсом, яку можна передавати у спадок, як сімейну реліквію. Всього було випущено 50 таких пледів, тож 50 щасливчиків з усього світу тепер мають цей витвір вдома.

Updating…
  • Немає товарів у кошику.
Cart